Zubní pasta a ústní voda meridol® Complete Care s kombinací dvou aktivních látek, které pomahájí bojovat proti příčinám krvácení dásní a dalších problémů dásní*. Chrání vaše dásně a posilují vaše zuby.

*Bakterie plaku, při opakovaném používání.

Doporučené produkty

meridol® Complete Care zubní pasta

Pečujte o své citlivé dásně a zuby se zubní pastou meridol® Complete Care Sensitive Gums & Teeth. Tato zubní pasta pro ochranu dásní byla vytvořena odborníky tak, aby cílila na hlavní příčinu* krvácení a dalších problémů dásní. Je také klinicky prokázáno, že tato zubní pasta pomáhá zklidňovat citlivé dásně a chrání citlivé zuby a její účinné složení s kombinací dvou aktivních látek přináší dlouhotrvající pomoc v boji s bakteriemi*

*Bakterie plaku, při opakovaném používání.

Díky čemu je toto složení vysoce účinné pro zklidnění citlivých dásní a ochranu citlivých zubů?

Zubní pasta meridol® Complete Care citlivé dásně a zuby má složení s kombinací dvou aktivních látek – cínu a fluoridu, které společně pomáhají dlouhodobě bojovat s bakteriemi*, bojují proti bakteriím plaku a chrání citlivé zuby.

*Bakterie plaku, při opakovaném používání.

meridol® Complete Care ústní voda

Chraňte své dásně a posilujte zuby s ústní vodou meridol® Complete Care. Tato ústní voda na dásně byla odborníky vytvořena tak, aby se zaměřila na hlavní příčinu* krvácení dásní a dalších problémů dásní pomáhala s nimi bojovat. Ústní voda také chrání vaše dásně a posiluje vaše zuby, zatímco její účinné složení dvou aktivních látek pomáhá dlouhodobě bojovat s bakteriemi *. Poskytuje ochranu před zubním kazem, svěží dech a posiluje zubní sklovinu.

*Bakterie plaku, při opakovaném používání.

Proč je tento přípravek vysoce účinný při ochraně dásní a posilování zubů?

Ústní voda meridol® Complete Care se složením dvou aktivních látek- CPC a zinku, které pomáhají dlouhodobě bojovat s bakteriemi *, zatímco fluorid pomáhá posilovat oslabenou sklovinu.

*Bakterie plaku, při opakovaném používání.

meridol® Complete Care zubní kartáček

Zubní kartáček meridol® pro komplexní péči je ideální pro oslabené dásně. Tento zubní kartáček pro dásně citlivé na bolest je ergonomicky tvarovaný pro kontrolovanou manipulaci.

  • Více měkkých jemných konců vláken* pro hloubkové* čištění a menší tlak na dásně.
  • Kompaktnější a širší hlava kartáčku se dvěma úrovněmi vláken.
  • Šetrný pro bolestivé dásně a citlivé zuby.
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť z měkké gumy pro pohodlnou manipulaci.

*V porovnání s běžným zubním kartáčkem bez profilu.

Snažíte se najít ten správný výrobek pro vaše dásně?

Udělejte si náš test dásní a zjistěte, které produkty jsou nejvhodnější pro vaše konkrétní potřeby.

UDĚLEJTE SI TEST