Usmívající se vědecká pracovnice u mikroskopu s logem „meridol" na svém laboratorním plášti, výjev symbolizuje zubní výzkum.

Naše švýcarské dědictví a myšlení formovaly přístup značky meridol® k péči o dutinu ústní a odrážejí se v našich hlavních filozofiích:

1. Jistota vědy

Máme hlubokou touhu a ochotu neustále se učit, vyvíjet a tvořit, abychom skutečně ovlivnili a zlepšili svět kolem nás.

2. Vášeň pro spolupráci

Věříme, že otevřená spolupráce a budování silných partnerství s odborníky v oblasti zubního lékařství a naší komunitou přináší všem účinnější výsledky.

Značka meridol® byla původně uvedena na trh ve Švýcarsku v roce 1986 jako ústní voda, následně se rozšířila a v Německu uvedla na trh zubní pastu meridol® (1995) a zubní kartáček meridol® (2002). V rámci svého průkopnictví začala značka meridol® jako první spolupracovat s vědci a navázala spolupráci se zubními lékaři, aby mohla podložit svoji účinnost věrohodnými vědeckými důkazy.

Věříme, že dásně mají moc změnit celkové zdraví jednotlivců i populace. Naší vášní je umožnit lidem pečovat o své dásně a eliminovat dopady onemocnění dásní.

Díky našim ověřeným vědeckým poznatkům a spolupráci s odborníky poskytujeme řešení, která pomáhají působit na příčinu problémů s dásněmi a zajišťovat trvalou ochranu dásní pro lepší zdraví v budoucnu.

 1. Lahvička a krabička Meridol Dental-Rinse s modrým a červeným vzorem zdůrazňujícím ústní hygienu, zobrazené svisle.

  1986 meridol® přichází na trh s ústní vodou Gum Protection - významný milník v kategorii péče o ústní dutinu.

 2. ${altImage2}

  1993 meridol® uvádí na trh zubní pastu Gum Protection - první prémiovou zubní pastu na problémy s dásněmi.

 3. ${altImage3}

  2002 meridol® uvádí na trh zubní kartáček Gum Protection - první zubní kartáček s mikrojemnými kónickými vlákny mimo Asii, čímž stanovuje další milník v kategorii ústní péče.

 4. ${altImage4}

  2009-2010 meridol® rozšiřuje portfolio o produktovou řadu Halitosis - klinicky ověřenou prevenci zápachu z úst.

 5. ${altImage5}

  2017 Značka meridol® rozšiřuje portfolio o produktovou řadu Parodont Expert - zaměřenou na boj proti příčinám problémů dásní a prevenci ústupu dásní. Klinicky ověřené řešení s vyšší účinností v boji s bakteriemi ústního plaku pro osoby s vážnými problémy s dásněmi.

 6. ${altImage6}

  2022 meridol® rozšiřuje portfolio o produktovou řadu Complete Care - klinicky ověřené řešení, které pomáhá zklidňovat dásně a zároveň chrání zuby před citlivostí.

 7. ${altImage7}

  2023 meridol® představuje nová složení pro svou řadu Gum Protection a zubní pastu Parodont Expert. Kromě toho meridol představuje nové designy napříč celým svým portfoliem.

Objevte naše produktové řady pro péči o dásně

Snažíte se najít ten správný výrobek pro vaše dásně?

Udělejte si náš test dásní a zjistěte, které produkty jsou nejvhodnější pro vaše konkrétní potřeby.

UDĚLEJTE SI TEST